Zkušenosti našich zákazníků

Potřebovala jsem přeložit velmi odborný technický text do němčiny, a to velmi rychle. Narazila jsem na agenturu Jazykové centrum Populo, která mi moc pomohla. Jejich služby byly profesionální a cena více než rozumná.

Kateřina B.

Naše firma sháněla někoho, kdo by byl schopen tlumočit ze španělštiny školení v jedné z našich dílen. Byli jsme zoufalí, protože v tak krátkém termínu jsme nemohli nikoho najít. Až díky Jazykovému centru Populo se to povedlo! Díky moc!

Zdena K.

Potřeboval jsem přeložit technický manuál do angličtiny a Jazykové centrum Populo to zvládlo do druhé dne. Vynikající služby a profesionalita, rád je oslovím znovu.

Pavel K.

Potřeboval jsem překlad obtížného technického textu do italštiny a dostal jsem jej přesně, jak bylo domluveno. Super a díky moc!

Roman K.

Potřebovala jsem překlad obchodní korespondence z francouzštiny a hodně mě překvapila rychlost a cena. Jazykové centrum Populo – všemi deseti doporučuji.

Andrea E.

Sháněla jsem překlad z čínštiny a nemohla jsem sehnat nikoho, kdo by mi jej udělal expresně. Jazykové centrum Populo to vyřešilo do druhého dne a cena mě mile překvapila. Díky moc!

Věra S.
Spolupracujeme

Zvolte si požadovanou službu

Překlady na míru

– veškeré typy dokumentů
– jazykové korektury
– expresní překlady dle domluvy

Tlumočení na událostech

– konference, přednášky, jednání
– konsekutivní i simultánní tlumočení
– tlumočení mimo ČR

Korektury vašich textů

– jazykové korektury
– stylistické úpravy
– online konzultace

Výuka jazyků

– individuální kurzy
– firemní kurzy
– online i prezenčně

Nezávazný kontaktní formulář

Výběr služby
Kontaktní informace

Poskytujeme služby po celé ČR

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. +420 774 784 555, případně formou e-mailu na info@jazykovecentrumpopulo.cz.

Po předchozí domluvě je možná konzultace osobně na našich pobočkách v Olomouci, Praze, Brně a Ostravě.

Brno – České Budějovice – Chomutov – Děčín – Frýdek-Místek – Havířov – Hradec Králové – Jablonec nad Nisou Jihlava – Karlovy Vary – Karviná – Kladno – Kroměříž – Liberec – Mladá Boleslav – Most – Olomouc – Opava – Ostrava – Pardubice – Písek – Plzeň – Praha – Přerov – Prostějov – Teplice – Ústí nad Labem – Zlín