Kdo jsme?

V Jazykovém centru Populo věříme, že nejdůležitějším hnacím motorem vztahů mezi lidmi je komunikace, a to v každém jazyce. Pro naše klienty realizujeme překlady, tlumočení, korektury textů a výuku cizích jazyků pro firmy i jednotlivce. Díky dlouholetým zkušenostem a propracovanému systému zajišťujeme naše služby na území celé ČR.

Pomáháme firmám dosáhnout svých business plánů v mezinárodní sféře, podnikatelům zviditelnit své produkty zahraničním klientům a jednotlivcům zajistit jakékoliv jazykové požadavky. Naše kurzy probíhají v plně vybavených učebnách, online nebo přímo v prostorách vaší firmy. Ať již potřebujete překlad článku na váš blog, tlumočníka pro obchodní schůzku nebo intenzivní kurz cizího jazyka, jsme tady pro vás.

– S námi vám bude rozumět každý.

Pro naše klienty děláme vždy maximum.

Chápeme důležitost znalosti cizích jazyků. Rozumíme náročnosti při výuce některých z nich. A jsme si vědomi toho, jak záludné někdy překlady mohou být. Všechny poptávky od klientů, které jsou pro nás nové, bereme jako další výzvu a víme, že s pomocí našeho týmu splníme cílové požadavky zadání.

Nezávazný kontaktní formulář

Výběr služby
Kontaktní informace

Poskytujeme služby po celé ČR

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. +420 774 784 555, případně formou e-mailu na info@jazykovecentrumpopulo.cz.

Po předchozí domluvě je možná konzultace osobně na našich pobočkách v Olomouci, Praze, Brně a Ostravě.

Brno – České Budějovice – Chomutov – Děčín – Frýdek-Místek – Havířov – Hradec Králové – Jablonec nad Nisou Jihlava – Karlovy Vary – Karviná – Kladno – Kroměříž – Liberec – Mladá Boleslav – Most – Olomouc – Opava – Ostrava – Pardubice – Písek – Plzeň – Praha – Přerov – Prostějov – Teplice – Ústí nad Labem – Zlín