V roce 2019 byla schválená Vzdělávacímu centru Populo, z.s. dotace na projekt:
Název projektu: Mikrojesle – Populo
Registrační číslo: CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_069/0010997

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost a prostředky ze státního rozpočtu.

Mikrojesle Populo

Škola Populo má bohaté zkušenosti s doučováním dětí, ale také s individuálním přístupem ke každému z nich. S neustávající expanzí se zrodil nápad, postarat se i o nejmenší a proto jsme 1. 1. 2020 otevřeli Mikrojesle Populo v Olomouci – Nedvězí, kde mohou docházet děti ve věku 6 měsíců do 4 let vč. do maximálního počtu čtyř dětí.

Ihned po otevření se naše kapacita zcela naplnila, a proto bychom rádi v budoucnu využili možnosti otevření druhých mikrojeslí, jelikož v této činnosti vidíme veliký potenciál a pomoc rodičům k udržení zaměstnání nebo hledání postavení na trhu práce.

Projekt z podpory Evropských sociálních fondů se stal velice oblíbeným napříč Českou republikou a v současné době je v provozu bezmála 100 zařízení.

Děti pobývají v příjemném prostředí moderní budovy s bezpečným venkovním prostorem, kde si mohou hrát a rozvíjet svou fantazii. O kolektiv se starají dvě profesionální chůvy, jež se dětem věnují na plný úvazek a snižují stres z nepřítomnosti rodičů.

Otevřeno je v pondělí až pátek od 7:00 hod. do 16:30 hod.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: mikrojesle@skolapopulo.cz